Památník Zámeček

středa 3. června 1942 čtvrtek 4. června 1942 pátek 5. června 1942
úterý 9. června 1942 středa 10. června 1942
pondělí 15. června 1942 středa 17. června 1942 čtvrtek 18. června 1942 pátek 19. června 1942 neděle 21. června 1942
úterý 23. června 1942 středa 24. června 1942 čtvrtek 25. června 1942 neděle 28. června 1942
úterý 30. června 1942 středa 1. července 1942 čtvrtek 2. července 1942 pátek 3. července 1942
čtvrtek 9. července 1942

středa 3. června 1942

Josef Průšek (1889) Horní Sloupnice

Miroslava Horská (1918) Horní Sloupnice

Otakar Průšek (1923) Horní Sloupnice

Anna Mikulecká (1896) Horní Sloupnice

Stanislav Mikulecký (1895) Horní Sloupnice

čtvrtek 4. června 1942

Josef Čeřenský (1884) Pardubice

Jaroslav Ruml  (1881) Pardubice

Marie Korábová (1902) Hradec Králové

Rudolf Kudrna (1896) Hradec Králové

Jaroslav Hofman (1903) Velká Jesenice

František Ther (1908) Suchý Důl

pátek 5. června 1942

Václav Holý (1886) Hradec Králové

Josef Vaněk (1883) Hradec Králové

Jaroslav Bilina (1896) Dvůr Králové

Jaroslav David (1893) Dvůr Králové

Jaroslav Suchý (1896) Újezd

Rudolf Tošovský (1914) Týniště nad Orlicí

úterý 9. června 1942

Ladislav Brož (1899) Týniště nad Orlicí

Ludmila Brožová (1901) Týniště nad Orlicí

Marie Karásková (1911) Týniště nad Orlicí

František Potoček (1897) Lípa u Týniště nad Orlicí

Jan Bednář (1897) Štěpánov

Otto Kafka (1911) Hradec Králové

Josef Stejskal (1891) Miletín u Hořic

středa 10. června 1942

JUDr. Stanislav Ropek (1906) Pardubice

Paraska Dunimová (1891) Pardubice

Miroslav Cziviš (1920) Litomyšl

Leopold Eisner (1883) Litomyšl

Václav Klemt (1894) Litomyšl

Anna Kocmánková (1911) Litomyšl

Františka Králová (1889) Litomyšl

Václav Lindenthal (1898) Litomyšl

Josef Pekárek (1896) Litomyšl

Jaroslav Mlejnek (1913) Choceň

pondělí 15. června 1942

Vladimír Hottmar (1901) Dolní Dobrouč

Oldřich Mach (1916) Semechnice

Bohumír Mottl (1912) Náchod

Rudolf Schejbal (1900) neuvedeno

Alois Šmahel (1887) Jaroměř

Josef Šonka (1895) Dvůr Králové

Ottokar Walter (1912) Kostelec nad Orlicí

středa 17. června 1942

JUDr. Alexandr Hliněný (1910) Čáslav

JUDr. Ladislav Kovář (1903) Čáslav

JUDr. Antonín Munzi (1906) Čáslav

Jaroslav Pacák (1905) Čáslav

Roman Prouza (1897) Čáslav

JUDr. Čeněk Vančura (1897) Čáslav

JUDr. František Šrámek (1899) Hořice

čtvrtek 18. června 1942

JUDr. Jan Bedřich Krejčí (1908) Litomyšl

Jiří Špertl (1921) Litomyšl

Zdeněk Diviš (1912) České Heřmanice

Václav Vaněk (1895) Pohřebačka

pátek 19. června 1942

Adolf Frieda (1898) Dvůr Králové

Viktor Steiner (1890) Dvůr Králové

Alois Mareček (1889) Mochov

Josef Vítek (1903) Babice

neděle 21. června 1942

Václav Doležal (1894) Vápenný Podol

Jindřich Jetleb (1879) Vápenný Podol

úterý 23. června 1942

Jindřich Dudek (1926) Vysoké Chvojno

Miroslav Provazník (1921) Vysoké Chvojno

Zdeněk Rybín (1925) Vysoké Chvojno

František Sobotka (1924) Vysoké Chvojno

Oldřich Kopecký (1907) Golčův Jeníkov

Milada Kopecká (1914) Golčův Jeníkov

Václav Oliverius (1901) Golčův Jeníkov

Anna Šťastná (1898) Vrtěšice

středa 24. června 1942

Josef Boháč (1868) Ležáky

Marie Boháčová (1872) Ležáky

Břetislav Boháč (1912) Ležáky

Květoslava Boháčová (1918) Ležáky

Čeněk Bureš (1908) Ležáky

Františka Burešová (1908) Ležáky

Antonín Čech (1882) Ležáky

Vlasta Čechová (1923) Ležáky

Marie Dušková (1894) Ležáky

Ludvík Dušek (1920) Ležáky

Květoslava Dušková (1924) Ležáky

Antonín Skalický (1898) Ležáky

Helena Skalická (1926) Ležáky

Josef Hrdý (1878) Ležáky

Stanislav Hrdý (1900) Ležáky

Aloisie Hrdá (1904) Ležáky

Marie Klapková (1898) Ležáky

Vlasta Klapková (1920) Ležáky

Františka Louvarová (1889) Ležáky

Antonín Louvar (1922) Ležáky

Alois Mrkvička (1914) Ležáky

Marie Mrkvičková (1919) Ležáky

Marie Jamborová (1894) Ležáky

Adolf Sýkora (1908) Ležáky

Emilie Sýkorová (1911) Ležáky

František Sýkora (1913) Ležáky

Milada Sýkorová (1916) Ležáky

Marie Sýkorová (1915) Ležáky

Karel Tomek, st. (1886) Ležáky

Růžena Tomková (1891) Ležáky

Růžena Tomková, ml. (1925) Ležáky

Antonín Pilař (1887) Ležáky

Miloš Stantejský (1920) Ležáky

čtvrtek 25. června 1942

Karel Tomek, ml. (1924) Ležáky

František Hloušek (1897) Hradec Králové

JUDr. Jaromír Kálal (1902) Hradec Králové

Bedřich Groh (1908) Dvůr Králové

František Libřický (1882) Jaroměř

JUDr. Tomáš Sedláček (1887) Nymburk

Rudolf Horník (1910) Chomutice

Josef Fejfar (1896) Jezbiny

Václav Kocourek (1910) Oskořínek

Václav Moravec (1901) Polepy

neděle 28. června 1942

JUDr. Slavoj Friš (1893) Poděbrady

Rudolf Jandák (1886) Nymburk

JUDr. Jan Ježek (1908) Nymburk

Ing. Ladislav Kohout (1887) Nymburk

úterý 30. června 1942

JUDr. Vladimír Pírek (1904) Nymburk

Zdeněk Dostál (1915) Litomyšl

Jan Koníček (1916) Litomyšl

Jan Bureš (1922) Týništko

Stanislav Řehák (1914) Semily

Jaroslav Zima (1922) Malé Svatoňovice

středa 1. července 1942

František Bureš (1884) Hradec Králové

Ludmila Burešová (1894) Hradec Králové

Pavel Gerber (1894) Náchod

Oldřich Lokvenc (1924) Náchod

František Svatoš (1885) Týniště nad Orlicí

Oldřich Svatoš (1922) Týniště nad Orlicí

Václav Tojnar (1920) Týniště nad Orlicí

Filip Stehno (1892) Radostín

Jaroslav Šturma (1897) neuvedeno

Josef Němec (1910) Rovny

čtvrtek 2. července 1942

MUDr. Josef Bartoň (1899) Pardubice

Antonie Bartošová (1896) Pardubice

Antonín Hebký (1899) Pardubice

Taťána Hladěnová (1920) Pardubice

popraveno již mrtvé tělo

Božena Hovorová (1888) Pardubice

Ferdinand Chára (1892) Pardubice

Josef Janáček (1898) Pardubice

Ludmila Janáčková (1912) Pardubice

Ing. Josef Jánský (1901) Pardubice

Čeněk Jirásek (1891) Pardubice

Františka Jirásková (1898) Pardubice

Věra Junková (1917) Pardubice

Bohuslav Konvalinka (1899) Pardubice

Arnošt Košťál (1904) Pardubice

Luděk Matura (1920) Pardubice

Alvín Palouš (1899) Pardubice

Marie Paloušová (1897) Pardubice

Antonín Pištora (1905) Pardubice

Bedřich Schejbal (1919) Pardubice

Jaroslav Šorm (1901) Pardubice

František Vaško (1904) Pardubice

JUDr. Vladimír Žváček (1903) Pardubice

Anna Žváčková (1905) Pardubice

Jaroslav Dvořák (1907) Pardubice

Stanislav Tyc (1909) Dražkovice

Adolf Švadlenka (1904) Mikulovice

Josef Chrbolka (1912) Mnětice

Jan Jozíf (1885) Opatovice nad Labem

František Nyklíček (1887) Opatovice nad Labem

Jindřich Vaško (1910) Dachov

Josef Šťulík (1913) Ležáky

Jindřich Švanda (1904) Ležáky

Františka Švandová (1909) Ležáky

Karel Svoboda (1902) Miřetice

Bohumil Švanda (1906) Borová

Josef Hrdina (1916) Ústí nad Orlicí

Zdenka Hrdinová (1919) Ústí nad Orlicí

toho času těhotná

Evžen Freund (1909) Holice

Ludvík Lustík (1909) Praha

Josef Pánek (1891) Chlumec nad Cidlinou

pátek 3. července 1942

Josef Bláha (1892) Český Brod

JUDr. Emil Říha (1895) Český Brod

Josef Červinka (1901) Nymburk

Vladimír Jankovský (1898) Úvaly

JUDr. Karel Engler (1908) Nový Bydžov

Jan Klečka (1883) Kolín

Václav Kozděra (1899) Dobřeň u Kutné Hory

Marie Skořepová (1876) Pečky

Josef Sokolníček (1897) Čáslav

Hugo Vávra (1894) Čáslav

čtvrtek 9. července 1942

Josef Klikar (1907) Bohdašín

Ladislav Satran (1914) Bohdašín

Zdeňka Satranová (1911) Bohdašín

Antonín Burdych (1874) Končiny

Josefa Burdychová (1876) Končiny

Milada Burdychová (1905) Končiny

Václav Hejna (1913) Červený Kostelec

Jaroslav Vokatý (1908) Červený Kostelec

Josef Schejbal (1905) Malé Svatoňovice

Josef Geisler (1910) Rtyně v Podkrkonoší

Jaroslav Merta  (1910) Rtyně v Podkrkonoší

Stanislav Prouza (1921) Dvůr Králové

Karel Ježek (1902) Doubravice u Dvora Králové

Miroslav Hampl  (1910) Strážkovice

Karel Kábrt  (1910) Strážkovice

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše