Edukační programy a programy pro veřejnost

Cílem edukačních programů je  nejen rozšířit  vědomosti o nové informace, ale také učit přemýšlet o dějinných událostech komplexně z více úhlů pohledu. Klademe přitom důraz na aktivní přístup a analýzu problému.  Programy přizpůsobujeme věku žáků/účastníků, při rezervaci termínů s vámi rádi probereme detaily.

Vzdělávací programy jsou určené pro základní a střední školy, učiliště, vysoké školy, základní umělecké školy. Nabízíme také jeden program přizpůsobený dětem v mateřských školách. Programy jsou vhodné i pro zájmové skupiny, kluby seniorů, firmy, aktivní zálohy Armády ČR a pro širokou veřejnost. Maximální počet účastníků v jedné skupině je 30 osob (+ pedagogický doprovod). Pokud chcete přijít s větší skupinou, dejte nám prosím vědět předem.

Pro rezervaci programů prosím kontaktujte:

MgA. Eva Kubelková 
muzejní edukátorka
E: kubelkova@zamecek-memorial.cz
M: +420 732 895 241

Programy běžně přizpůsobujeme věku žáků/účastníků, vše záleží na předchozí domluvě.
Vstupné je 50 Kč na žáka, pro pedagogický doprovod je vstup zdarma.
Otevírací doba pro účastníky edukačních programů je od pondělí do pátku od 8 do 13 hodin

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše