45274341974_1876a6ee5d_k.jpg

Betlémské světlo a vánoční koncert

19. 12. 2021

Přijďte si k nám na zlatou neděli pro plamínek z Betléma, symbol míru a přátelství. A také si poslechnout vánoční písně.

Betlémské světlo nám v 15:15 hod. na Památník Zámeček přinesou skautští kurýři. My ho budeme udržovat až do konce roku 2021, resp. do 22. prosince, kdy máme naposledy otevřeno. Po celou dobu si tak můžete k nám pro plamínek z Betléma přijít. Světlo bude umístěno venku před pomníkem, takže můžete přijít kdykoliv.

Co by to byla zlatá neděle bez vánočních písní. Zpívat se bude ;-) K Betlémskému světlu jsme pro vás připravili i vánoční koncert. Začátek je od 15:30 hod. a vystoupí soubor ze ZUŠ Havlíčkova pod vedením paní Grossové. Věříme, že tato akce přispěje k vánoční atmosféře a nic nám ji nezkazí.

Budeme se těšit ♥

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše