beh.jpg

Dobročinný běh a pochod "Po stopách Silver A"

10. 6. 2023

Pohyb, historie a podpora handicapovaných sportovců se spojují v dobročinném běhu a pochodu Po stopách Silver A. Akce začíná a končí u Památníku Zámeček, který je jejím hrdým spolupořadatelem.

Zúčastnit se můžete běhu, jehož trasa je dlouhá necelých 8 km, nebo procházky s průvodcem, která vede od Památníku Zámeček do centra Pardubic na místa spojená s výsadkem Silver A. Vítány jsou všechny věkové kategorie, akce je tak vhodná pro celou rodinu.  

Běh a pochod se uskuteční v sobotu 10. června, zahájení akce proběhne ve 14:00 u Památníku Zámeček. Startovné je u běhu 200 Kč, u pochodu 150 Kč, 80 % z částky jde na konto Atletiky Bez Bariér. A v průběhu celého dne budete moct navštívit naši expozici zdarma.

K příležitosti dobročinného běhu a pochodu promítneme od 21:00 v letním kině Památníku Zámeček film Zátopek (David Ondříček, 2021).

Více informací včetně trasy závodu a registračního formuláře naleznete na webu Po stopách Silver A.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše