PZ_výběrové řízení PR pracovník.png

Nabídka práce - Pracovník PR oddělení

1. 6. 2022

Památník Zámeček Pardubice hledá do svého týmu kompetentní a přátelskou osobu do PR oddělení. Své životopisy spolu s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na email: epodatelna@zamecek-memorial.cz do 20. června.

Pracovní náplň:

  • aktivní propagace instituce v celorepublikovém měřítku
  • spolupráce při tvorbě doprovodných programů památníku
  • spolupráce při akcích, projektech a dalších činnostech památníku
  • komunikace s regionálními i celostátními médii
  • formování komunikační strategie organizace

Požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • schopnost sebeprezentace a vystupování před veřejností
  • znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační, organizační a didaktické schopnosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost editace webových stránek a správy sociálních sítí
  • pečlivost, schopnost samostatné i týmové činnosti
  • občanská a morální bezúhonnost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • praxe v oblasti muzejnictví, historie (výhodou)

Nabízíme:

  • pracovní poměr v rozsahu 0,5 úvazku s možností jeho rozšíření
  • úvazek na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení / případně možnost práce na fakturu, a to dle domluvy
  • možnost částečné práce z domova
  • služební notebook i mobilní telefon
  • mzdové ohodnocení dle platných tarifů 10. platová třída (možnost osobního ohodnocení)
  • prostor pro seberealizaci a odborný růst

Další informace:

  • předpokládaný nástup: červenec 2022, nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Dělnická 475, Pardubice
  • přihlášku, včetně motivačního dopisu a strukturovaného profesního životopisu, zaslat na email: epodatelna@zamecek-memorial.cz. Do předmětu emailu uveďte: „Výběrové řízení – Pracovník pro styk s veřejností, Památník Zámeček Pardubice“
  • termín pro podání přihlášek končí ve středu 20. 6. 2022
  • kontaktní osoba Ing. Hana Marčáková, tel. č.  + 420 732 895 238

Budeme se těšit na nového kolegu/kolegyni.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše