pochod_2024_fb.png

Noční pochod Putování za Libuší

22. 6. 2024

Tradiční noční pochod Putování za Libuší se uskuteční i letos! Vydejte se z Pardubic do Ležáků, uctěte oběti heydrichiády na Pardubicku a připomeňte si posledního přesun radisty Jiřího Tolara Potůčka v roce 1942.

Pochod se koná v noci ze soboty 22. června na neděli 23. června a na výběr jsou dvě trasy – 33kilometrová a 50kilometrová (více informací v itinerářích). Registrace proběhne mezi 22 a 24 hodinou u Památníku Zámeček, vychází se ve 24:00. V době od 22 do 24 hodin bude také možné zdarma navštívit expozici památníku. Poplatek za registraci je dobrovolný.

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře Přihláška k pochodu Putování za Libuší a jeho zasláním na adresu Lezaky1942@seznam.cz, kam prosím směřujte i případné dotazy ohledně organizace pochodu. Hlavním organizátorem akce je Pavel Svoboda.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše