fb-bez-okraju_web.original.jpg

Památník Zámeček na knižním veletrhu Zámek plný knih

4. 11. 2022

V pátek 4. listopadu proběhne na Zámku Pardubice XI. ročník knižního veletrhu Zámek plný knih, kterého se jako vystavovatel zúčastní i Památník Zámeček Pardubice.

Letošní ročník s podtitulem „Hrdinové mezi námi“ připomíná 80 let od atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha. Na knižním veletrhu se tradičně setkávají historici, knihovníci, paměťové instituce a další odborníci s návštěvníky a návštěvnicemi se zájmem o kulturu a historii. Letos je kladen důraz také na popkulturu, například na komiksovou tvorbu, gamebooky a popularizační přednášky. Dostupná bude opět odborná a populárně naučná literatura, představí se univerzitní a muzejní vydavatelství i regionální nakladatelství.

Památník Zámeček bude nabízet katalog o expozici, propagační předměty či publikace spřátelených institucí týkající se 2. světové války a tématu expozice.

Více informací o akci a doprovodném programu naleznete ve facebookové události a na webu Východočeského muzea v Pardubicích.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše