Muzejni-noc-plakat_A3_2023_e-mail.jpg

Pardubická muzejní noc v Památníku Zámeček

19. 4. 2023

I letos se Památník Zámeček zapojuje do Pardubické muzejní noci, která proběhne v pátek 19. května od 17:00. A vedle komentovaných prohlídek na vás čekají i jiné zážitky.

Prohlídky expozice začnou v 17:10, 18:20, 19:50, 21:10 a 22:30. Časy prohlídek jsou přizpůsobeny jízdnímu řádu historické trolejbusové linky obsluhující zastávku Zámeček. Před prvními třemi prohlídkami si navíc budete moci užít hudební vystoupení ZUŠ Pardubice-Polabiny, rovněž pro vás bude přichystané drobné občerstvení inspirované protektorátními recepty.

První dvě hudební vystoupení zajistí Komorní duo ve složení Libor Kovář – housle, Dominik Bradshaw – akordeon. Zazní: Bohuslav Martinů – Dvě intermezza, Astor Piazzolla – Ave Maria a Pavel Samiec – Just dance. Na třetím vystoupení se můžete těšit na akordeon sólo. Dominik Bradshaw si připravil skladby Domenico Scarlatti – Sonata a moll, Aram Chačaturjan – Sonatina (1., 2. část) a Artem Nižnik – Partita "Mactoub" 1. část.

Vstup je celý večer a noc zdarma. Více informací o akci naleznete na webu Pardubické muzejní noci nebo v události na Facebooku.

Těšíme se, že si muzejní noc společně s vámi opět užijeme.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše