pf_22.png

PF 2022

29. 12. 2021

✨ Dovolte nám, abychom na konci roku vyslovili jedno velké DĚKUJEME ✨

Děkujeme statutárnímu městu Pardubice, že jsme 25. října mohli otevřít tak významné místo. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří si k nám, i přes krátké období od otevření a těžkou covidovou dobu, nacházejí cestu. A je vás hodně. Na začátku prosince jsme přivítali již 1000. návštěvníka. Děkujeme! Děkujeme také všem těm, kteří se účastnili našich veřejných akcí, které jsme pro vás stihli připravit. Děkujeme za všechna online i offline doporučení a sdílení našeho místa.

Do nového roku vám přejeme hlavně zdraví a také úsměv. Věříme, že takto vybaveni ho krásně prožijeme. V lednu a únoru máme pro veřejnost otevřeno o víkendech od 13 do 17 h.

Budeme se na vás těšit v sobotu 7. ledna 2022.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše