PZ_nova kniha Historickeho ustavu.jpg

Představení nové knihy s diskusí a autogramiádou

24. 6. 2022

Srdečně vás zveme na výjimečnou událost, která se v Památníku Zámeček uskuteční, a to představení zcela nové knihy od kolegů z Historického ústavu Akademie věd ČR. Akce proběhne v pátek 24. června od 19:30 h v přilehlém parku Památníku Zámeček.

Představena bude kniha Za Reinharda Heydricha. Po Reinhardu Heydrichovi, která jasně prokazuje, že první a druhá heydrichiáda zůstávají živou podstatou českých i evropských dějin. Na místě vystoupí známí historici, kteří se na jejím vzniku podíleli, a to doc. PhDr. Zlatica Zudová-Lešková, CSc., PhDr. Václava Horčáková, PhDr. David Hubený, Ph.D., s manželkou Mgr. Lucií Hubenou, PhDr. Vojtěch Kyncl, Ph.D., doc. PhDr. Jan Němeček, DrSc., či doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D. Prostor pro otázky a jejich zodpovězení tak bude velice široký. Následovat bude také autogramiáda.

Budeme velice rádi, pokud si na tento počin najdete čas a svoji účast potvrdíte na e-mail: zamecek@zamecek-memorial.cz.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune do kinosálu památníku.

Budeme se na vás těšit.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše