2022-06-28 12_11_19-son-of-saul.webp (1367×764).png

Saulův syn - Pardubické letní kino Rebel

7. 7. 2022

Festival Zámeček pokračuje i v měsíci červenci, a to v Pardubickém letním kině Rebel. Jako první se bude promítat oscarový film Saulův syn, a to od 21:30 h.

Pardubickému letnímu kinu Rebel budou patřit červencové čtvrtky, a to od 21:30 h v areálu ZA VODOU vedle mostu Pavla Wonky. Divákům budou nabídnuty jak oscarové filmy Saulův syn a Sophiina volba, tak noviny zastoupené snímkem Přirozené světlo, nebo filmová klasika Hanebný pancharti.

Saulův syn je maďarské filmové drama režiséra Lászla Nemese z roku 2015. Děj se odehrává ve vyhlazovacím táboře Auschwitz během druhé světové války a sleduje dva dny života Saula Ausländera, maďarského člena Sonderkommanda, který se snaží najít rabína, aby mohl pohřbít svého údajného syna.

 

 

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše