Staňte se sponzorem

Podpořit naši činnost, kterou je uchování a připomínání historie dalším generacím, můžete dvěma způsoby - sponzorstvím a dobrovolnictvím.

Sponzorství

Jednou z možností je podpora formou materiálního daru nebo finančního příspěvku ke koupi význačných sbírkových předmětů. Partnerstvím s Památníkem Zámeček se podílíte nejen na finanční podpoře a rozvoji, ale i na uchování historie a současnosti pro další generace.

Vaší podpory si velice vážíme a vždy najdeme cestu, jak Vám poděkovat.

 

Mezi benefity, které přinášíme svým partnerům, patří:

  • zviditelnění společnosti a propagace v rámci výstav a doprovodných akcí uvedením loga na propagačních a dalších komunikačních materiálech
  • veřejné poděkování na pietních a společenských akcích
  • volný vstup do Památníku Zámeček
  • poskytnutí čestných vstupenek pro Vaše obchodní partnery

 

Zvažujeteli spolupráci, prosím, kontaktujte nás:

Mgr. Kateřina Hloušková
vztahy s veřejností
E:  hlouskova@zamecek-memorial.cz
M: +420 732 895 227

 

Staňte se dobrovolníkem

Jste student hledající odbornou praxi? Senior se zájmem o historii? Nebo chcete zkrátka smysluplně využívat svůj volný čas? Dobrovolníky vítáme, protože v Památníku Zámeček je vždy co dělat.

Zájemci se mohou zapojit do rozmanité škály činností – pomáhat s odbornou prací, jako je například zpracování sbírkových fondů, asistovat při přípravě programů pro veřejnost či vypomáhat s administrativou a dalšími činnostmi. Dobrovolníci si mohou sami zvolit, zda jim z hlediska jejich možností bude vyhovovat dlouhodobá či krátkodobá spolupráce.

 

Přehled nabízených dobrovolnických pozic:

aktuálně není otevřena žádná pozice

 

Jak probíhá spolupráce?

Nejprve si prohlédněte nabízené dobrovolnické pozice a oslovte příslušnou kontaktní osobu. Následně se společně domluvíte na formě Vaší spolupráce s Památníkem Zámeček a bude s Vámi uzavřena jednoduchá smlouva. Kontaktní osoba Vám také spolu s vedoucím příslušného oddělení představí činnost a zajistí i zaškolení. Pokud si z nabízených dobrovolnický pozic nevyberete a máte zájem Památníku Zámeček pomoci, určitě nás oslovte i tak, společně se pokusíme najít nejvhodnější možnost.

 

Co můžete očekávat?

Vaše dobrovolnická práce bude neplacená, i přesto ale věříme, že pro vás může být přínosem. Pokusíme se Vám vyjít vstříc v hledání činnosti, která by vyhovovala Vašemu zájmu a zkušenostem. Stanete se naší kolegyní či kolegou, poskytneme Vám tedy zaškolení a supervizi adekvátní k činnosti, kterou u nás budete vykonávat. Po celou dobu spolupráce s muzeem Vám také bude k dispozici příslušná kontaktní osoba, stejně tak jako i koordinátor dobrovolníků. Studentům vystavíme potvrzení o odborné praxi.

 

Co očekáváme od zájemců o dobrovolnický program?

  • věk nad 18 let
  • odpovědný přístup ke svěřené práci
  • dodržování domluveného pracovního režimu
  • trestní bezúhonnost

 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se neváhejte obrátit na: 

MgA. Eva Kubelková
koordinátora dobrovolníků Památníku Zámeček
E: kubelkova@zamecek-memorial.cz
M: +420 732 895 241

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše