PZ_vanoce_I.JPG

Vánoce v protektorátu

12. 12. 2021

Zajímá vás, jak Vánoce vypadaly za války? Co děti mohly najít pod stromečkem a co pro ně bylo na Vánocích nejdůležitějšího? Přihlašte se na naši akci.

Z výpovědi pamětníků se dozvíme, jak vypadaly Vánoce v rodinách za protektorátu. Jak se zdobil stromeček, co mohli lidé pod ním nalézt a co vlastně bylo na Vánoce důležité.

V paměti uvízly dárky, pocity, situace a lidé. Porovnáme naše představy, očekávání a prožívání Vánoc s těmi válečnými. Budeme diskutovat a konfrontovat dnešní dobu se vzpomínkami. Zároveň každý může přidat své poselství k vánočnímu řetězu, a kromě zážitku si odnést papírovou hvězdu, kterou si sám vyrobí.

Svoji rezervaci místa, prosím, pošlete na email: kubelkova@zamecek-memorial.cz
Čas akce: 10:00 – 11:30 hod.

Budeme se na vás a vaše děti těšit!

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše