_HUN3055.jpg

Vánoce v protektorátu se vrací mezi edukační programy

9. 11. 2022

Pomalu se blíží předvánoční čas, proto se do nabídky edukačních programů Památníku Zámeček Pardubice po úspěchu v minulém roce vrací Vánoce v protektorátu.

Od zítřka 10. listopadu do čtvrtka 22. prosince 2022 můžete zjistit, jaké byly a jak se slavily Vánoce za 2. světové války. Přemýšlíte, co bylo tehdy pro lidi důležité a jak prožívali odloučení od blízkých v nacistických lágrech? V našem programu porovnáme představy a hodnoty Vánoc za války a dnes. Účastníci a účastnice si také budou moci vyrobit symbol vánočního poselství, papírovou hvězdu.

Program je určen pro žáky od 5. třídy základních škol a stejně jako všechny naše edukační programy i pro zájmové skupiny a širokou veřejnost.

Kompletní nabídku edukačních programů Památníku Zámeček Pardubice naleznete na zde na našem webu.

V případě zájmu o program nebo jakéhokoli dotazu můžete kontaktovat naši edukátorku Evu Kubelkovou na e-mailu kubelkova@zamecek-memorial.cz

Těšíme se na Vaši účast na edukačních programech Památníku Zámeček.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše