vanoce

Vánoční tvořivá dílna + Betlémské světlo s vánočním koncertem

17. 12. 2022

Na letošní čtvrtý adventní víkend, tedy sobotu 17. 12. a neděli 18. 12., Vás zveme do Památníku Zámeček, kde jsme si připravili speciální program pro celou rodinu.

Oba dny je pro Vás ve foyer nachystána vánoční tvořivá dílna. Děti i dospělí si budou moci vyrobit například originální papírové ozdoby či barevnou vánoční hvězdu. Dále budete mít prostor zapojit se do lepení vánočního řetězu a na vnitřní stranu proužku papíru napsat Vaše vánoční poselství a přání. V sobotu dílna poběží od 13:00 do 17:00, v neděli od 13:00 do 15:00.

Na zlatou neděli na dílnu navážeme venkovním programem. Zveme Vás ke společnému zpívání vánočních písní s pěveckým sborem Základní umělecké školy Pardubice, Havlíčkova pod vedením umělecké vedoucí Zdeňky Grossové. Koncert začne v 15:00. V neděli si od nás můžete do Vašich domovů odnést vedle papírových ozdob i Betlémské světlo jako symbol míru, lásky, naděje a přátelství.

Vstup na obě akce je zdarma, není potřeba ani předchozí rezervace. Pro bezpečné přenesení plamínku z Betléma doporučujeme přinést si například vlastní lucerničku nebo sklenici se svíčkou.

Těšíme se, že si v předvánočním shonu uděláte chvilku čas a prožijete společně s námi klidnou vánoční atmosféru.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše