DSC_7964.jpg

Vánoční zpívání, dílna a Betlémské světlo v Památníku Zámeček

16. 12. 2023

O víkendu 16. a 17. prosince zavládne v Památníku Zámeček Pardubice vánoční atmosféra. Můžete se těšit na dvoudenní výtvarnou dílnu, ke které se v neděli připojí tradiční pěvecké vystoupení a předání plamínku Betlémského světla.

Výtvarná dílna bude určena nejen pro manuálně zručnější a trpělivější návštěvníky, ale i pro ty méně zkušené a více netrpělivé. Vedle náročnějších vystřihovaných přáníček s 3D motivy a ozdob do oken z průsvitného papíru si budete moct vyrobit i jednodušší, ale stejně krásné 3D hvězdy. V sobotu 16. prosince dílna poběží od 13 do 16 hodin, v neděli 17. prosince od 13 do 15 hodin.

Na nedělní dílnu v 15 hodin naváže vystoupení pěveckého sextetu ze Základní umělecké školy Pardubice, Havlíčkova pod vedením Zdeňky Grossové. Následně skauti ze střediska Šestka z oddílu 5 k pomníku přinesou Betlémské světlo. Pokud si tedy donesete svoji lucerničku nebo svíčku, můžete si tento symbol míru, lásky, naděje a přátelství odnést k vám domů.

Vstup na vánoční program je zdarma.

Výtvarná dílna proběhne ve foyer, zpívání vánočních písní a předání plamínku Betlémského světla proběhnou venku u pomníku, kde na vás bude čekat i něco teplého nealkoholického na zahřátí.

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše