IMG-20230403-WA0005_ořez.jpg

Zveme vás do památníku na velikonoční tvořivou dílnu

11. 3. 2024

Přivítejte ve svých domovech jaro a Velikonoce s výrobky, které si v sobotu 23. března vytvoříte v Památníku Zámeček Pardubice! Velikonoční dílna se vrací a stejně jako minulý rok platí, že vajíčka barvit nebudeme.

Budou se totiž vyrábět velikonoční dekorace v podobě oveček, zajíčků a provlékacích mrkví (na základě reakcí v naší kanceláři vám můžeme slíbit, že nadšení z nich budou i dospělí). Trpělivější jedinci si budou moct ušít náročnější zajíčky. Z materiálů využijeme třeba nepotřebné kartonové krabice, provázky, vlnu a staré vlněné oblečení. 

Dílna je vhodná pro celou rodinu a proběhne v sobotu 23. března od 10 do 16 hodin ve foyer památníku. Vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na vás!

Zpět
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše